Logo
Genesis Gangnam

Genesis otworzył pierwszy samodzielny salon

Genesis Gangnam, taką nazwę nosi pierwszy samodzielny salon koreańskiej marki. Minęło już trochę czasu od wydzielenia marki od Hyundaia i najwyższa pora, aby Genesis mógł się pochwalić swoim pierwszym salonem.

Genesis Gangnam Genesis Gangnam

Nowa placówka powstała w Korei i mieści się w zaskakująco prostym budynku. Jednak w minimalizmie siła. Budynek nie odwraca uwagi od samochodów, zaś we wnętrzu pomocą w sprzedaży służą najnowsze technologie.

Budynek mieści się w Seulu i zdecydowanie warto będzie go odwiedzić przy okazji wycieczki do stolicy Korei Południowej. Co ciekawe ściany stoją tak ustawione, aby z ulicy nie można było oglądać samochodów. Producent chce, aby ludzie weszli do środka i zagłębili się w świat marki. We wnętrzu dzięki wirtualnej rzeczywistości potencjalni klienci mogą się przejechać wszystkimi modelami marki po wirtualnych torach, czy nawet w miejskiej scenerii. Na potrzeby salonu odtworzono fragment Seulu.
Genesis Gangnam Genesis Gangnam
Genesis Gangnam jest pierwszym samodzielnym salonem marki, ale z pewnością nie ostatnim. Producent zapowiada kolejne podobne placówki mające zmienić postrzeganie luksusowej marki.
Genesis Gangnam Genesis Gangnam

2018-01-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Genesis otworzył pierwszy samodzielny salon