Logo
Kia i Amazon

Kia i Amazon nawiązały współpracę przy sprzedaży stacji ładowania aut EV

Kia nawiązała współpracę z siecią Amazon mającą na celu ułatwienie zakupu i montażu ładowarek do samochodów elektrycznych. Na razie współpraca ma miejsce na rynku amerykańskim, ale nie wykluczone że wkrótce zostanie rozszerzona o kolejne rynki.

Kia i Amazon Kia i Amazon

Na mocy umowy między firmami Amazon wprowadził do oferty ładowarki rekomendowane przez Kię. Klienci mogą na tę chwilę wybrać trzy modele różnych producentów. Jednak nie sama możliwość zakupu ładowarek przez internet jest tu kluczowa.

Kupujący maja automatycznie dostęp do serwisu Amazon Home Services. Co oznacza, że przez strony sklepu mogą się skontaktować z polecanymi przez Amazon elektrykami, którzy po wypełnieniu formularza wycenią montaż i umówią się na wykonanie zlecenia. Współpraca między firmami znacząco ułatwiła zakładanie stacji ładowania w domu. Wcześniej klienci musieli indywidualnie znaleźć i kupić ładowarkę, a następnie odszukać specjalisty, który podejmie się montażu. Teraz siedząc przed komputerem mogą załatwić wszystkie sprawy i jedynie czekać na przyjazd specjalisty.
Kia i Amazon Kia i Amazon

2019-03-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kia i Amazon nawiązały współpracę przy sprzedaży stacji ładowania aut EV